הסדנאות מתאימות לקבוצות מ-10 ועד 200 איש. מגיעים לכל מקום בארץ.

 • meatגבשים

  meatגבשים

  סדנת בישול חוויתית עם הרבה בשר וכשאנחנו אומרים הרבה אנחנו מתכוונים לזה. אתם הולכים לטרוף! נתחי סינטה ,אנטריקוט ועופות שלמים בלימון המצופים בשכבה דקה של מלח גס ופלפל גרוס הם חלק מרכזי במטבחים שלנו הנפרסים בשטח ומהווים חווית בישול יוצאת דופן.

 • מבשלים בוקר

  מבשלים בוקר

  סדנת בישול חוויתית באווירת בוקר נהדר לפתיחת יום מגבשת נאסוף ירקות ופירות טריים מהשוק הנייד ונכין כקבוצה ארוחת בוקר מושלמת מיני סלטים  עם ירוקים רעננים פוקאצ'ות מבצק טרי  שקשוקה מבעבעת עם לחם שחור ומטבלי גבינה.

 • מבשלים בראנץ׳

  מבשלים בראנץ׳

  סדנת בישול חוויתית באווירת צהריים עם פסטות או בשר אין גבול לדמיון של המשתתפים כאן הכל מותר. שמן זית איכותי, ירקות רעננים ובצק טרי הם חלק חשוב משחקני הסדנה הזו.

 • מבשלים פסטה

  מבשלים פסטה

  בסדנה זו נלמד שפסטה היא בעצם חיבור מושלם בין נוזל לקמח. נלמד לעבוד עם מכשירי הפסטה המיוחדים. בנוסף נכין מיני רטבים מיוחדים שיעטפו את הפסטה, לצד תוספות מעגבניות טריות, בזיליקום בצק, וגבינה.

 • רוק אנד רול

  רוק אנד רול

  חווית בישול אסייאתית וחדשה במי השף. נגלגל, נקפיץ ונעבוד עם הרטבים המיוחדים ונגלה את סודות הסושי. בסדנה זו נלמד על הכנת האורז העגול, נגלגל סושי ונקפיץ במחבת לוהטת ירקות ג'ינג'ר ושום. מתאים מאוד כסדנת צהרים או ערב קלילה לזוגות, לחברים ומשפחה.